СМИ

Влияние магнитных бурь на человека: миф или реальность?

Про те, що найчастіше стає причиною алергії влітку і чим літня алергія відрізняється від інших, а також про молекулярний метод діагностики алергії, що застосовується у клініці імунології та алергології "Форпост", - розмова у сьогоднішній програмі "Будьте здорові!" Гості студії - генеральний директор і головний лікар клініки "Форпост" Олександр Назаренко та лікар алерголог-імунолог Галина Назаренко.

В пресс-конференции примут участие: - Сергей Кравченко – врач-иммунолог, - Александр Назаренко - врач-аллерголог высшей категории, - Елена Бачинская – врач-аллерголог.

У вівторок, у прямому ефірі програми #БудьтеЗдорові були:
Олександр Назаренко – генеральний директор і головний лікар клініки імунології та алергології та  Галина Назаренко - лікар алерголог-імунолог.

Алергія та найсучасніші методи її діагностики та лікування. Молекулярна алергологія. Протиалергійні вакцини.

ГолосUA расспросил врача иммунолога-аллерголога высшей категории Александра Назаренко, что чаще всего вызывает аллергию, как избавиться от нее и возможно ли это вообще?

Ведущие аллергологи и иммунологи Клиники иммунологии и аллергологии "Форпост" на канале КДР ТРК в программе "Место встречи Крещатик, 26".

up