Циклічний цитруліновий пептид (Аnti-ССР)

Циклічний цитруліновий пептид (Аnti-ССР) – є ранішнім продуктом деградації хрящової та сполучної тканини у хворих на Ревматоїдний артрит. Частота виявлення рівня аnti-ССР набагато вища порівняно з усіма іншими маркерами: С реактивний білок, ревматоїдний фактор та інші.

Аnti-ССР можуть бути виявлені за 5-10 років до перших ознак ревматоїдного артриту, високий рівень цих антитіл ССР корелює з деструктивними змінами у хрящовій та сполучних тканинах.

Показання для визначення (Аnti-ССР)

  1. Ранішня діагностика Ревматоїдного артриту.
  2. Диференнційна діагностика РА з іншими запальними захворюваннями суглобів та системними захворюваннями сполучної тканини.
  3. Підтвердження діагнозу Ревматоїдного артриту у Ревмофактор-негативних хворих.

Триптаза – фермент, який знаходиться у гранулах опасистих клітин, та вивільнюється при їх активації. Триптаза є маркером дегрануляції опасистих клітин. Підвищення рівня триптази крові вказує на активацію опасистих клітин, та є фактором ризику розвитку гострих алергічних реакцій

ЕОЗИНОФІЛЬНИЙ КАТІОННИЙ БІЛОК (ECP) це високотоксичний протеїн, який знаходиться у гранулах еозинофілів. При алергічних запаленнях, в наслідок дегрануляції еозинофілів вивільнюється (ЕСР) та потрапляє у загальний кровоток. Рівень еозинофільного катіонного білку у сироватці крові напряму залежить від ступеню запального процесу, та зростає у хворих з алергічними захворюваннями ( бронхіальна задуха, алергічний риніт, атопічний дерматит, кропив’янка та інші).

ПОКАЗАННЯ ДО ПРИЗНАЧЕННЯ:

  1. Дінамічне спостереження за хворими на бронхіальну астму, дозволяє оцінювати тяжкість протікання, прогнозувати загострення, підібрати оптимальну дозу лікарських препаратів, контролювати ефективність лікування.
  2. Діагностика та моніторинг алергічних захворювань кожи, алергічного риніту, паразитарних та бактеріальних інфекцій, аутоімунних та інших захворювань асоційованих з активацією еозинофілів.
  3. Корекція лікування глюкокртикостероїдами. Контроль рівня (ЕСР) до, та після терапії глюкокртикостероїдами відносно клінічної симптоматики.

Дитячий Phadiatop Infant ImmunoCAP до складу якого входять найбільш поширені алергени, відповідальні за розвиток алергії у дітей молодшого віку. Включає в себе основні інгаляційні і харчові алергени (пилок трав, дерев, грибкові алергени, домашній пил, кліщі домашнього пилу, перхіть та шерсть кішки, собаки, вівці, білок яйця, молоко, риба, соя та інші). Рекомендований для дітей та дозволяє з високою вірогідністю підтвердити або спростувати алергічну природу респіраторних, шкіряних та гастроентерологічних симптомів.

Якщо результат теста Phadiatop Infant негативний, вірогідність алергії мінімальна, практично дорівнює нулю.

Якщо результат теста Phadiatop Infant позитивний, проводиться обстеження з певними групами алергенів (домашній пил, домашні тварини, пліснява, зернові трави, дерева, бур’яни, яєчний білок, молоко, риба, пшениця, соя та інші). На останньому етапі, якщо це необхідно, проводиться виявлення конкретних алергенів в групах з позитивним результатом.

Загальний інгаляційний Phadiatop ImmunoCAP. Якісний тест розроблений для диференційної діагностики між атопічними та неатопічними захворюваннями. Включає в себе основні інгаляційні алергени (пилок трав, дерев, грибкові алергени, домашній пил, кліщі домашнього пилу, перхіть та шерсть кішки, собаки, вівці). Панель дозволяє з великою вірогідністю підтвердити або спростувати алергічне походження респіраторних симптомів.

Якщо результат теста Phadiatop негативний, вірогідність алергії мінімальна, практично дорівнює нулю.

Якщо результат теста Phadiatop позитивний, проводиться дослідження з певними групами алергенів (домашній пил, домашні тварини, пліснява, зернові трави, дерева, бур’яни). На останньому етапі, якщо це необхідно, проводиться виявлення конкретних алергенів в групах з позитивним результатом.

Сумарні антитіла IgG до суміші пліснявих грибків

РЕЗУЛЬТАТ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ НА ВМІСТ ІМУНОГЛОБУЛІНІВ КЛАСУ G, ДО ЗБАЛАНСОВАНОЇ СУМІШІ АЛЕРГЕНІВ ПЛІСНЯВИХ ГРИБКІВ: PENICILLIUM NOTATUM, CLADOSPORIUM HERBARUM (HORMODENDRUM), MUCOR RACEMOSUS, ALTERNARIA ALTERNATA (A.TENIUS)

up